Letní Platforma Humpolec je opět tady!

Letošní festival Letní Platforma Humpolec je za dveřmi. Stejně jako každý rok bude probíhat v letních měsících od června do srpna v parku Stromovka v Humpolci.

 

Od středy do soboty nabídne více než osmdesát akcí různého charakteru. Středeční večery budou věnovány literatuře, letnímu kinu a přednáškám. Ve čtvrtek a v pátek večer v parku Stromovka vystoupí 25 hudebních skupin různých žánrů. Sobotní dopoledne bude určeno pro brunche pod otevřeným nebem. Setkáme se pokaždé s jinou evropskou nebo světovou kuchyní. Součástí každého brunche bude doprovodný program v podobě divadelního představení pro děti. V průběhu týdne nezapomínáme ani na aktivity pro seniory, děti nebo na pohybové aktivity v parku.

 

Rozsah a kvalita festivalu a s tím spojená návštěvnost jednotlivých akcí i celého festivalu rok od roku stoupá. Za tuto tendenci můžeme být v první řadě vděčni našim partnerům, kteří nás každým rokem více podporují. Mezi naše partnery patří především místní firmy a podnikatelé, dále město Humpolec a kraj Vysočina.

 

Sedmý ročník Letní Platformy Humpolec začíná v sobotu 13. června v 13:30. Těšíme se na vás a na léto v parku!

Soubory ke stažení
program (1.44 MB)