©2019 PLATFORMA HUMPOLEC, VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

PROGRAM

Sat, Aug 31
sportovní aktivita
Pohybové hry s atletikou
Atletický oddíl TJ Jiskra Humpolec
Sdílet
Thu, Aug 22
cvičení
Léto s čchi-kung v Humpolci
Renata Štefková
Sdílet
Sat, Aug 17
sportovní aktivita
Na co kolo? Přece na všechno!
Sdílet
Sat, Aug 03
sportovní aktivita
Prosté hry
Hana Vondrů
Sdílet
Wed, Jul 31
cvičení
Cvičení pro ženské zdraví
Renáta Altová
Sdílet
Thu, Jul 25
cvičení
Léto s čchi-kung v Humpolci
Renata Štefková
Sdílet
Sat, Jul 20
sportovní aktivita
Sportovní hry v parku
Václav Alenka
Sdílet
Thu, Jul 11
cvičení
Máma v kondici
Ing. Lenka Ondoková, Ph.D.
Sdílet
Sat, Jul 06
sportovní aktivita
Discgolf (frisbee golf)
Sdílet
Thu, Jul 04
cvičení
Cvičení pro ženské zdraví
Renáta Altová
Sdílet
Thu, Jun 20
pro děti a rodiče
Strollering v parku
Zuzana Anděla Fišarová
Sdílet
Wed, Jun 19
cvičení
Cvičení pro ženské zdraví
Renáta Altová
Sdílet
  • White Facebook Icon