©2019 PLATFORMA HUMPOLEC, VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

PROGRAM

Sat, Aug 31
sportovní aktivita
Pohybové hry s atletikou
Atletický oddíl TJ Jiskra Humpolec
Sdílet
Fri, Aug 30
pro děti
Výtvarná dílna se Svatavou Válovou
Sdílet
Thu, Aug 29
pro děti
Ukázková lekce Hudební školy Yamaha v parku
Hudební škola YAMAHA pobočka Pelhřimov
Sdílet
Sat, Aug 24
divadlo
Rádce zrádce aneb příšera tříhlavá dosti vybíravá
Závislá kočovná divadelní společnost Hralous
Sdílet
Thu, Aug 22
pro děti
Pohybové hrátky ve Stromovce
Renata Štefková
Sdílet
Sat, Aug 17
sportovní aktivita
Na co kolo? Přece na všechno!
Sdílet
Sat, Aug 10
divadlo
Český Honza
LokVar
Sdílet
Thu, Aug 08
pro děti
Jóga pro děti je plná zábavy
Michaela Staňková
Sdílet
Sat, Aug 03
sportovní aktivita
Prosté hry
Hana Vondrů
Sdílet
Sat, Jul 27
divadlo
Golem
Studio Damúza
Sdílet
Thu, Jul 25
pro děti
Pohybové hrátky ve Stromovce
Renata Štefková
Sdílet
Wed, Jul 24
pro děti, pro seniory
Jsme tu s vámi aneb Možná nemáme tváře andělů, ale máme srdce přítele
Domov Jeřabina Pelhřimov, p.o.
Sdílet
Sat, Jul 20
sportovní aktivita
Sportovní hry v parku
Václav Alenka
Sdílet
Thu, Jul 18
pro děti
Jóga pro děti je plná zábavy
Michaela Staňková
Sdílet
Sat, Jul 13
divadlo
Ezopovy bajky
Divadlo KAKÁ
Sdílet
Fri, Jul 12
pro děti
Výtvarná dílna se Svatavou Válovou
Sdílet
Sat, Jul 06
sportovní aktivita
Discgolf (frisbee golf)
Sdílet
Sat, Jun 29
divadlo
Cirkusárium
Toy Machine
Sdílet
Fri, Jun 28
pro děti
Výtvarná dílna se Svatavou Válovou
Sdílet
Thu, Jun 27
pro děti
Výtvarná dílnička
RC Domeček
Sdílet
Thu, Jun 20
pro děti
Jóga pro děti je plná zábavy
Michaela Staňková
Sdílet
Thu, Jun 20
pro děti a rodiče
Strollering v parku
Zuzana Anděla Fišarová
Sdílet
Sat, Jun 15
divadlo
Příběhy malé Lupitiny González
Loutky bez hranic
Sdílet
Thu, Jun 13
pro děti
Letní besídka dětí Hudební školy Yamaha
Hudební škola Yamaha pobočka Pelhřimov (Bc. Klára Šťastná)
Sdílet
Wed, Jun 12
pro děti
Tance a zpěvy v parku
ZUŠ Humpolec
Sdílet
Wed, Jun 12
pro seniory, pro děti
Společně umíme víc
Středisko charitní pomoci, Sociálně terapeutická dílna (Oblastní charita Havlíčkův Brod)
Sdílet
  • White Facebook Icon